Vi finns i flera städer, välj en stad att utforska!

Kontakta oss


Vill du tipsa oss om ett ställe som vi inte har skrivit om?
Allra bäst är att lägga in det själv här: Lägg till verksamhet

Det går också bra att maila oss (se nedan).

Vill du tipsa oss om ett event eller liknande?
stadens-namn@thatsup.se (t.ex. stockholm@thatsup.se, goteborg@thatsup.se, malmo@thatsup.se, uppsala@thatsup.se).

Ärenden för våra kunder
kund@thatsup.se

Övriga ärenden
hello@thatsup.se

Det är allra bäst att maila oss och vi svarar normalt på mail inom några timmar på vardagar, men det går också bra att ringa oss:
08-409 519 00.

Adress
Postadress:
Thatsup AB
Sandhamnsgatan 39
115 28 Stockholm

Besöksadress:
Kungstensgatan 48
113 59 Stockholm

Medarbetare

Adam Linders
, VD
adam@thatsup.se

Fredric Engelbrecht, Försäljningschef
fredric@thatsup.se
0733 24 23 26

Carolina Baldal, Redaktör Göteborg
carolina.b@thatsup.se
076-267 59 15

Johanna Lagerkranser, Redaktionschef
johanna@thatsup.se

Fredrik Jungstedt, CTO
fredrik.j@thatsup.se

Fredrik Rollman, Foto- och bildansvarig
rollman@thatsup.se

Ellika Henrikson, Fotograf Göteborg/Malmö
ellika.h@thatsup.se

Antonia Af Peterséns, Redaktör Stockholm
antonia.a@thatsup.se

Susanna Young Håkansson, Redaktör Göteborg
susanna.y@thatsup.se

Lucero Viktoria, Redaktör Malmö
Lucero.v@thatsup.se

Malena Karlsson, Redaktör Uppsala
malena.k@thatsup.se

Christina Nydahl, Redaktör engelska (Thatsup.co)
christina@thatsup.se

Tatty Good, Redaktör engelska (Thatsup.co)
tatty.g@thatsup.se