Vi finns i flera städer, välj en stad att utforska!

Kontakta oss


Kontakta Thatsup
Tipsa oss: stadensnamn@thatsup.se (stockholm@thatsup.se, goteborg@thatsup.se, malmo@thatsup.se, uppsala@thatsup.se)
Allmänt: hello@thatsup.se
Kundtjänst (för kunder!): kund@thatsup.se

Det är allra bäst att maila oss och vi svarar normalt på mail inom några timmar på vardagar, men det går också bra att ringa oss:
08-409 519 00.

Adress
Företagsadress:
Thatsup AB (tidigare WUP Sweden AB)
Sandhamnsgatan 39
115 28 Stockholm

Besöksadress:
c/o Invise
Kungstensgatan 48
113 59 Stockholm

Medarbetare

Adam Linders
, VD
adam@thatsup.se

Fredric Engelbrecht, Key Account Manager
fredric@thatsup.se
0733 24 23 26

Viktor Lidbrink, Account Manager
viktor.l@thatsup.se
070-234 55 55

Carolina Baldal, Redaktör Göteborg
carolina.b@thatsup.se
076-267 59 15

Johanna Lagerkranser, Redaktionschef
johanna@thatsup.se

Fredrik Jungstedt, CTO
fredrik.j@thatsup.se

Fredrik Rollman, Fotograf
rollman@thatsup.se

Lucero Viktoria, Redaktör Malmö
Lucero.v@thatsup.se

Malena Karlsson, Redaktör Uppsala
malena.k@thatsup.se

Christina Nydahl, Redaktör engelska (Thatsup.co)
christina@thatsup.se

Camilla Agardh, Styrelseledamot
camilla.a@thatsup.se