Kontakta oss

Vill du tipsa oss om en händelse eller ett event vi inte har skrivit om?
Tipsa oss här: Skapa event

Vill du tipsa oss om ett ställe vi inte har skrivit om?
Allra bäst är att lägga in det själv här: Lägg till verksamhet

Det går också bra att maila oss (se nedan).

Vill du tipsa oss om ett event eller liknande?
redaktionen@thatsup.se

Är du kund och vill komma i kontakt med oss?
kund@thatsup.se

Övriga ärenden
hello@thatsup.se

Det är allra bäst att maila oss och vi svarar normalt på mail inom några timmar på vardagar, men det går också bra att ringa oss:
08-409 519 00.

Adress
Thatsup AB
Kungstensgatan 48
113 59 Stockholm

Medarbetare

Adam Linders
, VD
adam@thatsup.se

Agnes Lindberg, COO
agnes.l@thatsup.se

Ida Berzén, Marknadschef & Community Manager
ida.b@thatsup.se
073-388 11 28

Fredric Engelbrecht, Försäljningschef
fredric@thatsup.se
0733 24 23 26

Carolina Baldal, Redaktör Göteborg
carolina.b@thatsup.se
076-267 59 15

Sanna Rhegalle, Account manager
sanna.r@thatsup.se
076-046 50 23

Johanna Lagerkranser, Redaktionschef
johanna@thatsup.se

Fredrik Jungstedt, CTO
fredrik.j@thatsup.se

Sam Brandhildh, Designchef
sam.b@thatsup.se

Fredrik Rollman, Foto- och bildansvarig
rollman@thatsup.se

Robin Nilsson, Utvecklare
robin.n@thatsup.se

Ellika Henrikson, Fotograf Göteborg/Malmö
ellika.h@thatsup.se

Linn Wiklund Wandrup, Redaktör Stockholm
linn.w@thatsup.se

Antonia Af Peterséns, Redaktör Stockholm
antonia.a@thatsup.se

Susanna Young Håkansson, Redaktör Göteborg
susanna.y@thatsup.se

Lucero Viktoria, Redaktör Malmö
Lucero.v@thatsup.se

Tatty Good, Redaktör engelska (Thatsup.co)
tatty.g@thatsup.se