Homer Lobster London

Homer Lobster London är en restaurang på 5 D'Arblay St, Soho i London.

A Parisian seafood hotspot whose London pop-up stint proved successful enough to warrant a full launch, Homer Lobster is famed for its signature lobster and crayfish rolls, along with various other maritime spins on sarnies such as tuna melts or lobster grilled cheese. The Soho branch has a simple sarnie shop setup – walk in, order, pay, and get your goods to go.

Kontaktinformation

Besökarnas bilder från Homer Lobster Bilder

Recensioner av Homer Lobster

Bli den första att recensera Homer Lobster London!

Kontaktinformation

Representerar du Homer Lobster London?
Gör anspråk på den för att lättare kunna uppdatera viktig information.

Frågor och svar

Vilken typ av mat serveras på Homer Lobster London?

På Homer Lobster London serveras bland annat:

  • Streetfood
  • Skaldjur

Serverar Homer Lobster London lunch?

Ja, Homer Lobster har lunchserveringar.

Kan man beställa take away från Homer Lobster London?

Ja, du kan beställa mat för avhämtning från Homer Lobster. De erbjuder take away-alternativ så att du kan ta med maten hem eller till picknicken.

Var ligger Homer Lobster London?

Homer Lobster London ligger på 5 D'Arblay St, W1F 8DL, Soho. I närheten ligger Oxford Circus, London. Närmaste tunnelbana är Oxford Circus (ca 300m).