Studio Forma x Ellery Beach House

Studio Forma x Ellery Beach House

Den 19/4 bjuder Studio Forma och Coco beach club in till en kreativ eftermiddag, där du får välja bland olika kreativa aktiviteter från en meny. Här finns något för alla, oavsett om du vill måla, skapa i lera eller måla din egen totebag med ett glas vin i handen.

Aktiviteterna passar alla – både nybörjare och vana skapare.

Allt sker i Cocos magiska miljö med utsikt över hav och skog — den perfekta platsen att pausa, andas och låta kreativiteten ta plats.

Tipsa oss

Tycker du att vi har missat något i artikeln?

Vi på Thatsup har lång erfarenhet av att guida våra läsare till stans guldkorn. Sedan 2008 har våra redaktörer skrivit initierade guider till bland annat restauranger, barer, caféer, hotell och frisörer. Våra guider består av handplockade tips baserade på vår lokalkännedom och de uppdateras bland annat med hjälp av vår fokusgrupp där vi gemensamt diskuterar urval och innehåll. Vi arbetar ständigt med att inspirera och ge dig bästa möjliga upplevelse, var du än är och vad du än letar efter.