Det är slitigt just nu men samtidigt otroligt roligt. Jag pratar så klart om jobbet och tanken på att det snart är semester. Det är 1 vecka kvar tills dess och jag ligger inte på latsidan. Ni har redan läst om att vi på Truecaller går in som huvudsponsor till AIK Fotboll och det finns andra viktiga saker som måste vara avklarade innan jag med gott samvete kan lägga undan kontorskläderna och plocka fram semester-outfiten.
Vår semester blir inte direkt som tanken var från början men den kommer bli bra ändå eftersom vi får vara tillsammans med varandra i 5 veckor.
Visst, jag jobbar 2 veckor mitt i men 2,5 veckor ledigt först och sen 2-3 veckor till efter är precis det jag behöver.
Njut av veckan! Det är ju lillördag eller little Saturday som jag alltid lär mina byråer runt om i världen!
Detta är en mycket glädjefylld dag i mitt liv på grund av den hjälp som doktor WEALTHY gav mig genom att hjälpa mig att få tillbaka mitt ex med hans kraftfulla besvärjelse, och graviditetsarbetet han gjorde jag är så tacksam mot honom. Tack så mycket Dr WEALTHY för bra jobb du har gjort. Nu kan jag djärvt säga att jag har blivit kallad tillbaka till min arbetsplats, min dotter är hemma igen och jag testades gravid i morse efter den medicinska texten som jag gick igenom i morse på min arbetsplats. Var senast gravid sedan 14 år tillbaka och är nu positiv testad. Jag vill använda detta medium för att säga tack så mycket och jag kommer personligen att säga uppskattning till dig. Du kan maila honom och han kan göra mer för dig också eftersom jag vet att det finns människor som behöver hans hjälp som jag. Hans e-postadress är ([email protected]) Hans cell: +2348105150446 Du är så mäktig. Det här är för riktiga människor i nöd. TACK DR RIG.
Detta är en mycket glädjefylld dag i mitt liv på grund av den hjälp som doktor WEALTHY gav mig genom att hjälpa mig att få tillbaka mitt ex med hans kraftfulla besvärjelse, och graviditetsarbetet han gjorde jag är så tacksam mot honom. Tack så mycket Dr WEALTHY för bra jobb du har gjort. Nu kan jag djärvt säga att jag har blivit kallad tillbaka till min arbetsplats, min dotter är hemma igen och jag testades gravid i morse... Visa hela »